Spongebob Mac n Cheese amp Brownies!

4 years ago

My boyfriend brought over two boxes of Spongebob Mac n Cheese and a box of Mississippi Mud brownies from Betty Crocker. I was one happy girl!

The Spongebob mac n cheese is kind of expensive. The amount included is so little. They were $1.29 each. Regular mac n cheese was only $0.88 for one. One regular could fill three people. We needed two Spongebob boxes for my sister, boyfriend, and me. Oh well lol. They were fun and cute. I haven`t had Spongebob mac n cheese since middle school! Lol. And it was my sister`s first time trying the Spongebob kind :P

The brownies took me forever to make! The came with two bags. One was the actual mix that had marshmallows. The other was for the crust and top. When it was all done, it looked so good. The marshmallows were melted and gooey. Looked sooo good. These cost around $2. Not bad. I`m going to make my boyfriend another batch because my mom accidently threw them out and he was really upset lol.

What would you rather have right now? Mac n cheese or brownies?

-Pictures are mine.

Source link:

Follow Luuux

Related Posts

Trending Food