Penne Rigate With Classic Alfredo

5 years ago

Hey luuuuxers!
Do you know how much this cost, literally $5.00. LOL actually i really don`t know! but all i know is that it really doesn`t cost that much. Usually the golden grain only cost about $1 and that`s a lot! and the Ragu classic Alfredo only cost $1.85.!! I love eating classic Alfredo, I can just eat it forever. but when ever i make this! i don`t have chicken Darn! So guys !

What do you think about it???

Follow( :

Photographed By Bobo G

Source link:

Follow Luuux

Related Posts

Trending Food