Love Maybelline One by One

This product is amazing, I love how it doesn`t clump my lashes!!! They have never looked better. This product can rang from $4 - $6 depending on where you buy it. I found mine at walmart for about $5. I have been using it since Christmas and i love it. The brush is sooo easy to work with, the form. is perfect, It`s just an all around great product that i stand by 100%!!! :)

Source link:

Follow Luuux

Related Posts

Trending Beauty