College snack`s

5 years ago

So another favorite snack i have in college is apples and peanut butter. I used to love this as a child and i still love it!! its so easy to make and it doesn`t cost anything. Peanut butter is about 2 dollars a jar and apples are like 30 cents a piece what a steal, i hope you guys enjoy! :)

Source link:

Follow Luuux

Related Posts

Trending Food